Celly Ghost ProMagSafe -autoteline on nimensä mukaisesti MagSafe-yhteensopiva autoteline. Kiinnitä MagSafe-yhteensopiva iPhone (12 tai uudempi) tai MagSafe-suojakuorella varustettu puhelin autotelineeseen ja kiinnitä teline auton tuuletinritilään. Teline kääntyy 360 astetta eri asentoihin ja mahdollistaa sopivan katselukulman puhelimelle.
Aseta puhelimesi MagSafe-yhteensopivaan Celly MagSafe -autotelineeseen. Telineen pyöreä magneetti kiinnittyy tiukasti kiinni puhelimeen ja lukitsee sen tukevasti paikalleen. Putoamisenestojärjestelmällä varustetun autotelineen kiinnität autotelineen autosi tuulettimen ritilään, ja se on yhteensopiva useimpien tuuletusaukkojen kanssa.
Celly Ghost Pro MagSafe -autoteline kääntyy 360°, joten käännät puhelimesi monipuolisesti sinulle sopivaan asentoon. Autoteline sopii kaikkien MagSafe-yhteensopivien iPhone-puhelimien ja MagSafe-suojakuorella varustettujen puhelinten kanssa. Myyntipakkauksessa on mukana ylimääräinen metallilevy pidon parantamiseksi.